O firmie

Jeżeli szukasz firmy łączącej profesjonalizm, doświadczenie i elastyczność,
to właśnie „AnWi” Biuro Rachunkowe jest odpowiedzią na Twoje oczekiwania!

„AnWi” Biuro Rachunkowe powstało w 2009 roku we Wrocławiu. Założycielem i właścicielem biura jest Anna Winnicka, absolwentka wydziału Gospodarki Narodowej Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz Studiów Podyplomowych o specjalności „Rachunkowość” Uniwersytetu Ekonomicznego przy współpracy ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce. Ponadto posiada Certyfikat do Usługowego Prowadzenia Ksiąg Rachunkowych nr 29622/2008 oraz 9 letnie doświadczenie zawodowe.

W 2001 roku tuż po ukończeniu Liceum Ekonomicznego o specjalności „rachunkowość i finanse” rozpoczęła karierę zawodową. Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała pełniąc jednocześnie funkcję samodzielnej księgowej z obsługą kadrowo-płacową:

  • w rodzinnej spółce z o.o. handlowo-usługowej,
  • w spółce cywilnej świadczącej usługi weterynaryjne, z którą współpracuje do dnia dzisiejszego i co zaskutkowało szczegółową znajomością specyfiki branży,
  • w firmie (jednoosobowa działalność gospodarcza) świadczącej usługi porządkowe na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego oraz firmie zajmującej się sprzedażą profesjonalnych środków czyszczących, w których nadal pełni wyżej wymienione funkcje.

Ponadto efektywnie współpracuje z przedsiębiorcami świadczącymi usługi prawnicze (Adwokaci oraz Radcy Prawni), usługi weterynaryjne (Gabinety Weterynaryjne), usługi zagospodarowania terenów zieleni.

Z przyjemnością odpowiem na Państwa pytania,

Anna Winnicka
właścicielka